| Verpakking breedte | 10.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 12.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8710103942733 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | ultra air-fopspeen 2 stuks Sterilisatie- en opbergdoosje |
| Kleur | Blauw, Grijs, Groen |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |