Voetenzak Chevron Pink Melange
Dit artikel is te gebruiken in een baby autostoel 0+ (Maxi cosi met 3 punts gordel) en in de reiswieg van de kinderwagen.
De voetenzak is aan een zijde volledig open te ritsen waardoor je je kindje er makkelijk in kunt leggen en bevat aan de bovenkant van de voetenzak drukknoopjes waardoor er een mutsje gecreëerd kan worden.
Materiaal: Buitenstof 100% katoen, Binnenstof 100% polyester
Kleur: roze melange gecombineerd met een witte voering
Wasinstructies: Machine wasbaar op 30°
Geschikt voor 0 t/m 6 maanden
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 8718247664993 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 3-punts gordel voetenzak Pink Melange |
| Kleur | Roze, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 2.0 |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |