| Product breedte | 11 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 20 g |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9787718384042 |
| Verpakkingsinhoud | Polaroid® Onbreekbare Babyzonnebril Kinderzonnebril 0 – 3 Jaar Pink Eye Saver + UV-Bescherming Kids Polariserende Kinder Zonnebril Kinderen Buigbaar Jongens Meisjes Moderne Anti UV Stralen Zonnebril Buigbare Kinderbril + Poetshoes + Beschermbox |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 33 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 43 mm |
| Lijn | Polaroid Kids Eyeware |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 105 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Polariserend |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Pink Eye Saver |
| Spiegelend |