| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 420 mm |
| Verpakking hoogte | 350 mm |
| Verpakking lengte | 880 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2000 g |
| EAN | 5604415126499 |
|---|
| Kleur | Bruin |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |