| Verpakking breedte | 105 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 120 g |
| EAN | 5604415055584 |
|---|
| Kleur | kleur |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|