| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 207 mm |
| Verpakkingsgewicht | 490 g |
| EAN | 5604415124181 |
|---|
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |