| Verpakking breedte | 289 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Verpakkingsgewicht | 729 g |
| EAN | 5604415068669 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor merk | Polisport |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|