WINDSCHERM KINDERZITJE POLISPORT VOORZITJE
Beschermt tegen wind, zon, regen en insecten, polycarbonaat, in hoogte verstelbaar, met framehouder voor ovale of ronde stuurbuizen ø 22-40 mm, maten: H56 cm x B24/39 cm
| Product gewicht | 1.60 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 460 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 580 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1186 g |
| EAN | 5604415031267 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Transparant |
|---|
| Fabrikant Naam | Gransier |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal versnellingen | 1 |
|---|---|
| Met vering | |
| Type fiets | Stadsfiets |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |