Extra bescherming tegen wind, regen en insecten
In hoogte aanpasbaar
Inclusief bevestiging waarin ook het voorzitje klikt
Geschikt voor voorste kinderzitjes Bilby, Guppy en Bubbly
Kan uiteraard ook los zonder voorzitje gebruikt worden
ZONDER STOELTJE
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 55 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Verpakking breedte | 445 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 573 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1480 g |
| EAN | 5604415031250 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | windscherm |
| Kleur | Onbekend |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |