Campingbedje inclusief draagtas en bodemmatras
Het Prénatal campingbedje Basis is geschikt voor kinderen vanaf de geboorte en heeft een maximaal draaggewicht van 15 kg. Het campingbedje is eenvoudig op te zetten en wordt geleverd met een standaard bodemmatras dat met kittenbandstroken kan worden vastgezet aan de onderzijde van het campingbedje. Hierdoor kan je kindje in geen geval onder de bodem terechtkomen. De zijdes van gaas zorgen voor frisse lucht.
Let op! Wanneer je een extra matrasje in het campingbedje gebruikt: zorg ervoor dat dit extra matrasje rondom goed aansluit in het campingbedje en gebruik een speciale matrashoes geschikt voor campingbed matrassen.
Kenmerken campingbedje:
Afmetingen en gewicht:
Veiligheid
Het Prénatal campingbedje is gemaakt voor comfort, stijl maar vooral ook veiligheid. Het kind ligt beschermt tegen insecten en kan er nooit zomaar uitvallen. Het bed is gemakkelijk te verplaatsen en is ideaal voor tijdens het camperen.
Prénatal
Prénatal is dé toonaangevende retailformule met het meest complete, inspirerende en betaalbare assortiment met de beste service en advies, volledig afgestemd op de wensen en behoeften van onze klant. In al onze warenhuizen, stadswinkels en de webshop werken we er iedere dag aan om het (toekomstige) ouderschap en het winkelen te allen tijde en op iedere gewenste manier leuker, comfortabeler en makkelijker te maken. Maximale klanttevredenheid is ons doel.
| Product breedte | 6.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.01 kg |
| Product hoogte | 74 cm |
| Product lengte | 12.50 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 76 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.60 kg |
| EAN | 8714841778838 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruiksschade |
| Verpakkingsinhoud | Campingbed |
| Kleur | Grey |
|---|
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |