Prénatal binnenveringsmatras heeft een kern van bonnelveren en polyether. Hierdoor heeft het matras een lange levensduur en permanente elasticiteit. Het matras heeft een afneembare hoes. Deze hoes is anti-allergisch en wasbaar op 60 graden. Dit matrasje is verkrijgbaar in de maten 60x120, 70x140 en 70x150 cm.
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 63 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 131 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.90 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 5420037801688 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Ledikantmatras |
| Kleur | White |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Materiaalbeschrijving | POLYESTER, BAMBOO |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 60 x 120 cm |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Ledikant |
| Inclusief topmatras | |
| Met 3D-honingraatstructuur | |
| Type matraskern | Pocketveringmatras |
| Wasbaar |
| Extra ventilatie | |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Polyester |
|---|