Kindermatras Bamboe
Een flexibel en buigzaam matras van Prénatal met hoog ligcomfort (HR40). Door de meer dan 160 afzonderlijk verpakte veren vormt het matras zich naar het lichaam en verzorgt zo de noodzakelijke plaatselijke ondersteuning. Het matras is doorgestikt met een warmte regulerende laag, biedt vochtregulatie. Voorzien van een eenvoudig afneembare, wasbare, duurzame bamboe tijk. Het matras is 13 cm dik. Verkrijgbaar in de maten 60x120 en 70x150 cm.
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 69 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 123 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.96 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 5420037801664 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Ledikantmatras |
| Kleur | White |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Materiaalbeschrijving | POLYESTER, BAMBOO |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 60 x 120 cm |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Ledikant |
| Inclusief topmatras | |
| Met 3D-honingraatstructuur | |
| Type matraskern | Pocketveringmatras |
| Wasbaar |
| Extra ventilatie | |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Polyester |
|---|