Met dit Pretura Elasthan Hoeslaken - White - 60 x 120 / 70 x 140 cm kan je kindje heerlijk en comfortabel in zijn of haar bedje slapen. Het hoeslaken heeft een witte kleur die je leuk kan combineren met iedere dekbedovertrek of deken. Daarnaast beschermt het hoeslaken het matras tegen vocht en vuil. Verder is het hoeslaken gemaakt van hoogwaardig materiaal en heeft rondom elastiek voor een perfecte pasvorm. Dankzij de rekbaarheid van het materiaal is het hoeslaken geschikt voor zowel een 60 x 120 cm matras als voor een 70 x 140 cm matras.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product lengte | 140 cm |
| EAN | 9120124232888 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoeslaken |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 100% biologisch katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Ledikant |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |
|---|