Het Puck Moonlight Matras 70 x 150 cm is geschikt voor een juniorbed. Het matras is gemaakt van polyether. Het matras is stevig zodat je kindje er niet in weg kan zakken en heeft een dikte van 10 cm. Bovendien voldoet het matras aan de Europese veiligheidsnorm. Het wordt aangeraden om het matras 2x per maand te draaien.
| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 70 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 150 cm |
| EAN | 8717973586517 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Puck |
| Verpakkingsinhoud | Puck Moonlight Matras 70 x 140 cm |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Q-World BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal tijk | Stof |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Geschikt voor verstelbare bodem | |
| Materiaal toplaag matras | Polyether |
| Type matraskern | Polyether matras |
| Vouwbaar |
| Afneembare tijk | |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Ligcomfort matras | Stevig |
| Type slaper | Buik-slaper, Rug-slaper, Zij-slaper |