Het Puck Moonlight Matras 40 x 80 cm is geschikt voor wiegen met een standaard afmeting en is gemaakt van polyether. Het matras is stevig zodat je kindje er niet in weg kan zakken en heeft een dikte van 7 cm. Bovendien voldoet het matras aan de Europese veiligheidsnorm. Het wordt aangeraden om het matras 2x per maand te draaien.
| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 84 cm |
| Verpakkingsgewicht | 680 g |
| EAN | 1114582000743 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Puck |
| Verpakkingsinhoud | Puck Moonlight Matras 70 x 140 cm |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Q-World BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal tijk | Stof |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Geschikt voor verstelbare bodem | |
| Materiaal toplaag matras | Polyether |
| Type matraskern | Polyether matras |
| Vouwbaar |
| Afneembare tijk | |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Ligcomfort matras | Stevig |
| Type slaper | Buik-slaper, Rug-slaper, Zij-slaper |