Met dit zachte Moonlight matras zal je kindje heerlijk en comfortabel slapen. Het matras is te gebruiken in een wiegje en heeft een dikte van 7 cm. Het matras is gemaakt van hoogwaardig materiaal dat een lange tijd meegaat.
Eigenschappen| Maatvoering | Eenpersoons |
|---|---|
| Product breedte | 40 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| EAN | 1114582000750 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Merk | Puck |
| Verpakkingsinhoud | Matras |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Q-World BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal tijk | Polyester |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Geschikt voor verstelbare bodem | |
| Materiaal toplaag matras | Polyether |
| Type matraskern | Polyether matras |
| Vouwbaar |
| Afneembare tijk | |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Ligcomfort matras | Zacht |