Op zoek naar een ideaal en veilig zwemhulpmiddel voor kinderen? Dan ben je bij ons op het juiste adres. De SolidWay Puddle Jumpers zijn zwemvestjes voor peuters en kleuters. Een zwemhulpmiddel dat veilig, praktisch en comfortabel is, en ook nog eens met een vrolijk design! Deze handige Puddle Jumper zwemvestjes bestaan uit een borststuk en armbandjes, en zijn gevuld met zacht schuimmateriaal. Dit ontwerp en materiaal van dit zwemvestje zorgt voor optimale bewegingsvrijheid en extra veiligheid. Even aantrekken, vastklikken en zwemmen maar!
Kinderen zijn gek op zwemmen! Zodra ze het zwembad binnenstappen of het zand van het strand tussen hun tenen voelen, willen ze het liefst meteen het water in. Maar het leukste zwemplezier is natuurlijk veilig zwemplezier. Zeker voor kinderen die nog niet kunnen zwemmen is extra ondersteuning geen overbodige luxe.Met dit zwemvest is dat geen enkel probleem. Het is een slimme combinatie van een zwemvest en zwembandjes, waardoor jouw kind optimale ondersteuning krijgt in het water. Dankzij de schouderbanden tegen afglijden en de dubbele sluiting blijft het vest extra stevig en stabiel om het lichaam zitten, zelfs tijdens het spetteren, springen en spelen. Het ontwerp verkleint de kans op omkiepen aanzienlijk, zodat jouw kind veilig kan genieten van zorgeloze waterpret en jij als ouder met een gerust gevoel toekijkt.
Waarom de SolidWay Puddle Jumper de slimste keuze is:
Veilig
Ook voor ouders is dit zwemvest een prettig en bovenal veilig alternatief voor de traditionele zwembandjes voor peuters en kleuters. Het gebruiksvriendelijke ontwerp maakt dat zwemvest gelijk klaar is voor gebruik. Ook zit je nooit met zwembandjes die bij aankomst in het zwembad of op het strand onbruikbaar blijken te zijn: omdat de zwembandjes van het vest niet opblaasbaar zijn, kunnen ze onmogelijk lek gaan!
Ideaal om te leren zwemmen
Ons SolidWay peuterzwemvest kan kinderen helpen drijven en het evenwicht in het water te bewaren, meer vrijheid en vertrouwen om te zwemmen en te spelen. Het kan worden gebruikt in zwembaden, op stranden, op boten of aan het meer.
Let op
de SolidWay zwemvest geeft een veilig gevoel in het water, maar dit is een zwemvest zwemhulpmiddel en géén reddingsvest. Dus verlies je kind echter nooit uit het oog. Ondanks de veiligheid van de SolidGoods zwemvest blijft toezicht door een volwassene op elk moment noodzakelijk.
100% tevredenheidsgarantie
Wij staan volledig achter de kwaliteit van onze producten en bieden jou een onvoorwaardelijke garantie van 12 maanden.
Niet tevreden met jouw aankoop of loop je tegen problemen aan? Onze klantenservice staat voor je klaar.
Bestel jouw SolidWay Puddle Jumper zwemvest vandaag nog en zorg extra goed voor de kinderen!
OP = OP!!!
| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 57 cm |
| Verpakking breedte | 201 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 349 mm |
| Verpakkingsgewicht | 134 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720865648057 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 x puddle Jumpers |
| Drijfvermogen | 30 N |
|---|---|
| Kleur | roze |
| Materiaal | Nylon |
| Pasvorm | Normaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Instantie keurmerk | ALIENOR CERTIFICATION |
|---|---|
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maat | One size |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|
| Sluiting | Clipsluiting |
|---|