| Verpakking breedte | 141 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 164 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4015731091094 |
| Merk | Puky |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LK L 9109 |
| Kleur | Rood, Geel |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Personage van toepassing | |
| Type buitenspeelvoertuigaccessoire | Stuurtas |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geschikt voor type buitenspeelvoertuig | Loopfiets |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|