| Product gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 29.00 cm |
| Verpakking hoogte | 46.00 cm |
| Verpakking lengte | 91.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.900 kg |
| EAN | 8712864439071 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Achterzitje met geïntegreerde bagagedragerbevestiging. |
| Kleur | Rio Grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |