| Product hoogte | 0 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 529 g |
| EAN | 8712864432003 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Frame bevestiging |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|