| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 334 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 370 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
| EAN | 8712864435288 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Stylingset |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Canvas |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|