| Product breedte | 25.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 44.50 cm |
| Verpakking breedte | 179 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 427 mm |
| Verpakkingsgewicht | 124 g |
| EAN | 8712864437114 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Windscherm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Rotan |
| Geslacht | Unisex |
|---|