| Verpakking breedte | 6.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.20 cm |
| Verpakking lengte | 71 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| EAN | 8712930069096 |
|---|
| Kleur | Red Revolution |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|