Dit is een campingbedmatras van het merk Qute in ventilerend 3D mesh materiaal, kleur zwart. Standaard wordt er een matrashoes bijgeleverd in de kleur wit.
Een heerlijk fris, comfortable matrasje waarop je kindje urenlang veilig kan wegdromen, bij een optimale lucht circulatie.
De Q-matti bestaat uit 3 schuimdelen, die bekleed zijn met een luchtdoorlatende tijk, waardoor de luchtcirculatie in dit bedje optimaal is.
De meegeleverde matrashoes is van flexibel katoen, voelt lekker zacht aan en kan in wasmachine gewassen worden op een voorzichtig handwas programma. Aan een zijde zit een lange rits zodat matras en bodem gemakkelijk geplaatst kunnen worden.
Dit campingbed matras is veilig om te gebruiken: in combinatie met een matrashoes van Qute en de originele bodem van een Qute campingbedje, is het getest en goedgekeurd volgens de Europese Norm. Let er wel op; dat je dit matras nooit los gebruikt, maar altijd samen met de campingbed-bodem, in de matrashoes stopt, ivm verstikkingsgevaar.
Aan beide korte zijden van het matrashoesje zitten rood gemarkeerde knoopsgaten, voor de doorvoer van de klittenband stroken van de bodem, die op deze manier weer zorgen voor een veilige fixatie in alle campingbedjes van Qute.
Dit matras incl. hoes, worden geleverd in een handige opbergtas.
Kenmerken:
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 6011651617695 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Matrashoes, matras met 3d mesh toplaag, hoeslaken |
| Kleur | wit |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Polyether Matras, 3D mesh toplaag, Hoes jersey katoen |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 60X120 |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Campingbed |
| Inclusief topmatras | |
| Materiaal toplaag matras | 3D Mesh |
| Met 3D-honingraatstructuur | |
| Type matraskern | Polyether matras |
| Wasbaar |
| Extra ventilatie | |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 60 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Katoen, Badstof |
|---|