| Inclusief handvat |
|---|
| Product breedte | 52 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 24.50 cm |
| Verpakking hoogte | 10.90 cm |
| Verpakking lengte | 54.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2111 g |
| Aan-uit schakelaar |
|---|
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4013283019269 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Reer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1926 |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | onbekend |
| Verpakkingsinhoud | 1x heater |
| Vermogen | 800 W |
|---|
| Bediening via mobiele app |
|---|
| Kleur | wit / grijs |
|---|
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Beweegbaar | |
|---|---|
| Indicatielampje | |
| Muur montage | |
| Timer | |
| Vorstvrijstand |
| Introductiejaar | 2018 |
|---|---|
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Geen taal |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Aantal warmtestanden | 2 |
|---|---|
| Adjustable Thermostat | |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Automatisch uitschakelen | |
| Eco-stand | |
| eWaste | |
| Geschikt voor aantal kubieke meters | 0 m³ |
| Geschikt voor badkamer | |
| Geschikt voor camping | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Met display | |
| Met kinderbeveiliging | |
| Met ventilatie | |
| Met wielen | |
| Model Kachel | Straler |
| Omvalbeveiliging | |
| Overhittingsbeveiliging | |
| Stoffilter | |
| Turbo feature |
| Beschermingsgraad tegen aanraking (IP) | Geen IP-waarde |
|---|---|
| Beschermingsgraad tegen vocht (IP) | Geen IP-waarde |
| Geschikt voor ruimte tot | 10 m² |
| Model | reer FeelWell Binnen Grijs, Wit 800 W |
| Plaatsing | Wandmontage |
| Type heater | Straalkachel |
| Scherm | N.v.t |
|---|
| Afstandsbediening |
|---|