| Product breedte | 47 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 62 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 52 cm |
| Verpakking hoogte | 82.50 cm |
| Verpakking lengte | 30.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.90 kg |
| EAN | 8058664141449 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Verpakkingsinhoud | Wipstoel |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Artsana S.p.A |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Schommelframe |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Batterij |
| Personage | Geen personage |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|
| Inklapbaar |
|---|