| Product gewicht | 4300 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 450 mm |
| Verpakking hoogte | 390 mm |
| Verpakking lengte | 829 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5330 g |
| EAN | 0091021305656 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | Thule RideAlong Lite Fietsstoeltje Bevestigingsmateriaal |
| Kleur | oranje |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |