| Product gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 179 mm |
| Verpakking hoogte | 102 mm |
| Verpakking lengte | 613 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1588 g |
| EAN | 0091021830387 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Thule Zadelbuis adapter |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule Sweden |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel, Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Zadel op stang |