De rugzak heeft een groot hoofdvak en een kleiner voorvak. De rugzak kan gedragen en opgehangen worden door de zwarte lus aan de bovenzijde. De zwarte schouderbanden zijn verstelbaar en zeer comfortabel. De zebra's zijn in de wolken op deze schattige roze rugzak van Prêt. En met de blauwe en roze hartjes rondom de zebra's, zal je kind zeker verliefd worden op deze rugzak.
Specificaties:
Kleur: Roze
Geslacht: junior
Afmetingen: 22 x 12 x 31 cm (LxBxH)
Inhoud: 8 liter
| Product breedte | 22 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 285 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 310 mm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
| Verpakkingsgewicht | 285 g |
| EAN | 8720828302156 |
|---|
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Lijn | Best Buddy |
| Product diepte | 12 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 8 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |