| Product breedte | 62 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 63 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| EAN | 3220660270521 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Uitschuifbaar traphekje |
| Kleur | Metal White |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Fabrikant Naam | Dorel Europe BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Automatisch of manueel | Handmatig |
|---|---|
| Europese norm | NEN-EN 1930:2011 |
| Inclusief verlengstuk | |
| Maximale breedte | 102 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 5 cm |
| Soort hek | Spijlenhek |
| Type veiligheidshek | Traphek |
| Bevestigingswijze(s) | Schroefbevestiging |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 62 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 105 cm |