| Product breedte | 277 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 399 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 12.50 cm |
| Verpakking breedte | 12.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.40 cm |
| Verpakking lengte | 26.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| EAN | 5705730470301 |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | USB |
| Type sterilisator | Elektrisch |
|---|