| Verpakking breedte | 10.90 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 12.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 8710103844976 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aantal producten inbegrepen:2;Opbergetui;Sterilisator |
| Kleur | Roze |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |