| Verpakking breedte | 18.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.60 cm |
| Verpakking lengte | 27.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| EAN | 3661276179202 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Deksel |
| Kleur | Multicolour |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal artikelen in verpakking | 16 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Type bewaarsysteem | Bakjes |
| Inhoud | 3440 ml |
|---|