Deze set ronde bewaardozen zijn voorzien van een transparante deksel. Handig, want dan kun je snel zien wat je ook alweer in welke bakje hebt bewaard. De voorraaddozen zijn gemaakt van kunststof en hebben een neutrale grijze kleur. De inhoud is 0.5, 1, 2 en 3 liter. De deksel klemt stevig en is makkelijk te bevestigen. De bakjes zijn stapelbaar en nemen daardoor weinig ruimte in beslag. Als je ze niet gebruikt, kun ze in elkaar bewaren.
Productkenmerken:
| Product breedte | 22.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.32 kg |
| Product hoogte | 23.50 cm |
| Product lengte | 13 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 14.30 cm |
| Verpakking lengte | 23 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.62 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 6013922771761 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2022341 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Misbruik |
| Verpakkingsinhoud | U ontvangt 1 set van 4 kunststof bewaardozen. Inhoud: 0,5/1/2/3 liter. |
| Aantal vakken | 4 |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal consumenteneenheden (CE) | 4 |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Breekbaar | |
| Geschikt voor type voedsel | Fruit, Soep, Snacks, Salade, Boterhammen |
| In een set | |
| Type vershouddoos | Vershoudbakje |
| Vaatwasser veilig |
| Aantal delen | 4 |
|---|---|
| In elkaar te stapelen | |
| Luchtdicht | |
| Magnetronbestendig | |
| Type deksel | Vergrendelbare deksel |
| Inhoud | 6 l |
|---|