| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 26.30 cm |
| Verpakking hoogte | 9.80 cm |
| Verpakking lengte | 36.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| EAN | 8720847025036 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 118 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 94 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2024 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |