Met deze stijlvolle en functionele badcape in Storm Grey design blijven kindjes lekker warm wanneer zij uit bad of onder de douche vandaan komen. Lekker zacht, goed vochtopnemend en voorzien van een capuchon zodat ook het hoofd van je kindje op temperatuur blijft. Gemaakt van 100% organisch katoen GOTS-gecertificeerd. Afmetingen: 80x80 cm. Wasvoorschrift: te wassen op 30 graden.
De collectie van Snoozebaby kenmerkt zich door:
= Dutch-designed baby- en peuterproducten die allen met de hand worden gemaakt.
= Ultrazachte stoffen die zachter worden na elke wasbeurt.
= CE-gecertificeerde producten en het gebruik van materialen die volledig vrij zijn van schadelijke stoffen waaronder Oekotex katoen, 100% organisch katoen en GOTS katoen.
= Prints die op digitale wijze worden aangebracht waarmee wordt bespaard op water- en energieverbruik.
= Stoffen, waaronder organisch katoen, gerecycled polyester en sherpa, die de geur van de ouder absorberen wat kinderen een gevoel van veiligheid geeft.
= Producten die zijn voorzien van inmiddels alom bekende zachte labeltjes: het voelen aan de labeltjes creëert een comfortzone en stimuleert tevens de tastzin en fijne motoriek.
| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 8719743858480 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk Snoozebaby Badcape in Storm Grey |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Materiaalbeschrijving | GOTS certified organic cotton |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 80x80 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |