| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 356 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 361 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 8719743856363 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 4 |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|