| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 35.80 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 39.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 8719743856370 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | bruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 4 |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Katoen |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Seizoen | Winter |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|