| Product lengte | 95 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 25.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 36.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 8719743856714 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Multi colour |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 1.0 |
| Minimale TOG-waarde | 1.0 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 0 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 0 cm |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |