| Product lengte | 72 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 29.20 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 37.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
| EAN | 8717755881960 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Roze - Coral Sunset |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 2.0 |
| Type mouw | Lange mouw |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 72 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |