| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 125 cm |
| Verpakking breedte | 40.60 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 54.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
| EAN | 8719699432000 |
|---|
| Kleur | Mini Ster |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|