| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 125 cm |
| Verpakking breedte | 42.10 cm |
| Verpakking hoogte | 19.50 cm |
| Verpakking lengte | 65.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.87 kg |
| EAN | 8719699432031 |
|---|
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|