| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 25.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 8719699430631 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor het Snoozzz voedingskussen |
| Kleur | Slichen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |