| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 21.80 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking lengte | 6.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8719699430310 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 voedingskussenhoes stilles voor het Snoozzz voedingskussen |
| Kleur | Stilles |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |