| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 15.50 cm |
| Verpakking hoogte | 5.50 cm |
| Verpakking lengte | 18.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 8719699434028 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 hoes voor het Snoozzz voedingskussen |
| Kleur | womby petrol |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Gemakkelijk te verwisselen en wasbaar in de wasmachine. |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |