| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 185 cm |
| Verpakking breedte | 22.20 cm |
| Verpakking hoogte | 31.20 cm |
| Verpakking lengte | 3.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 8719699430365 |
|---|
| Kleur | hosta |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|