| Product gewicht | 9 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 51 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 82 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.50 kg |
| EAN | 6922516313877 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Grijs |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 1-2-3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |