| Product breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 37 cm |
| Verpakking breedte | 37.30 cm |
| Verpakking hoogte | 9.50 cm |
| Verpakking lengte | 56 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
| EAN | 8058664140398 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Speelgoedboog |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Max. aanbevolen gewicht | 0 kg |
|---|---|
| Verstelbare rug |
| Meegroeistoel |
|---|