| Product breedte | 53.70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 59 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| EAN | 7040355841012 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1x Stokke Sleepi Changer |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Type commode | Luiertafel |