Een zachte, gewatteerde wipstoel met een unieke, zacht wiegende beweging; dat is de Stokke® Steps™ Wipstoel. De wipstoel is onderdeel van het Stokke® Steps™-kinderstoelconcept, maar is ook los te gebruiken.
De Stokke® Steps™ Wipstoel heeft een unieke wiegende beweging die je kindje het gevoel geeft dat het in moeders armen ligt. Een extra steunkussen (newborn support) zorgt ervoor dat je baby de juiste ondersteuning krijgt. Ergonomisch verantwoord en goed voor een gezonde ontwikkeling van je baby’s ruggetje. De wipstoel heeft meerdere zitposities waardoor je kindje altijd comfortabel zit, ook naarmate het groeit. Voorzien van een afneembare speelgoedhanger.
De Stokke® Steps™ Wipstoel is met één handeling op de Stokke® Steps™ Stoel (apart verkrijgbaar) te bevestigen, maar is ook los op de grond te gebruiken. Gebruik de Stokke® Steps™ Wipstoel in combinatie met de Stokke® Steps™ Stoel om een zacht zitje aan tafel te creëren voor je pasgeboren baby. De wipstoel is voorzien van een hanger om speelgoed aan te bevestigen. Vouw hem bovendien eenvoudig op voor makkelijk opbergen en transporteren.
Stokke Steps Bouncer
| Product breedte | 53 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 54 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.50 kg |
| EAN | 7040353501116 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Stokke® Steps™ Bouncer - White Deep Grey |
| Kleur | White Deep Grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Verstelbare rugleuning |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Met muziekfunctie | |
| Met speelboog | |
| Type frame | Veerframe |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Handwas |
| Inklapbaar |
|---|